Zahl der Lose: 43
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
298020
10012
120
32000
Guzsik Ödön (1902-1954) Folyóparton, olaj-vászon, szignált, keretben 48x59 cm
238569
10013
120
XX. sz. eleje: G. Bruni? jelzéssel: Antik enteriör, olaj, vászon, keretben 70x90 cm (két helyen sérült)
324160
10014
120
70000
Johann Hugó (1890-1951): Tájkép, akvarell-papír, jelzett 25x48 cm keretben
325546
10015
120
Judith Lieber magyar származású amerikai iparművész dedikált rézkarc + boríték 11x4 cm
325540
10016
120
Kass János (1927-): rézkarc-papír dedikálva 14x21 325541
10017
120
Kass János (1927-): rézkarc-papír dedikálva 14x21 316091
10018
120
15000
XX. sz. eleje Kurlander István jelzéssel: Tájkép, olaj-vászon keretben 70x60 cm
298039
10019
120
Kühnle 1951 jelzéssel alpesi táj olaj-vászon, keretben (vásznon javítható szakadás) jó minőségű keretben 54x62 cm
316142
10020
120
1909 Kozma Lajos (1884-1948): Fametszet-papír, keretben 25 x 31 cm 192559
10021
120
Nemes László jelzéssel : Robotpár , vegyes technika szignált; 21x30cm
324116
10022
120
Németh Miklós (1943-): Akt, pasztel-papír, jelzett 60x42 cm
325531
10023
120
1500
N. Pop jelzéssel akvarell, szignált 28x22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF