10007.
120. Gelaufene Fernauktion
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Dévényi János: Kék maszk akvarell - papír üvegezett keretben (40 x 30cm) A kép zerepelt az I. Országos Akvarell Triennálén, Egerben 2009-ben