Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
322211
11107
120
1875 Váltóügyvédi vizsgabizonyítvány 46x30 cm
322209
11108
120
1896 Vasúti fuvarlevél / Railway bill of freight
322204
11109
120
1899 Vasúti fuvarlevél Zohor-Pozsony / Railway bill of freight 322214
11110
120
1874 Ügyvédi igazolvány, Kassai ügyvédi kamara 50x36 cm (hajtásoknál kopott) 289449
11111
120
2500
cca 1910-1950 22 darabos okmány hagyaték tétel. jogi iratok, oklevelek, stb... 323821
11112
120
1939 Budapest XIII. kerületi ház lakónyilvántartó-könyve (borító sérült) 322361
11113
120
cca 1880-1945 Érdekes vegyes okmány hagyaték tétel. Kb 40 db okmány, igazolvány, nagyrészt okmánybélyeges 322399
11114
120
325443
11115
120
~1900-tól ~120db vegyes okmány közte okmánybélyegesekkel is Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF