Bücher: sonstige Raritäten Zahl der Lose: 120
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
351550
11502
137
Books: other rarities
388065
11503
137
Books: other rarities
Dersi Tamás - Szántó Tibor: A magyar sajtó képeskönyve, Kossuth 1973 398668
11504
137
Books: other rarities
Gulyás Pál: A bibliográfia kézikönyve, Könyvértékesítő Vállalat 1984, 455p.
398680
11505
137
Books: other rarities
Zászlós-Zsóka György: Toszkánai harangok - Az etruszk nép őszinte története, Magyar-Amerikai Szépműves Céh 1983. Első kiadás! 398675
11506
137
Books: other rarities
Konrad Lorenz: Er redete mit dem Vieh, den Vogeln, unnd den Fischen. Második kiadás / second issue
390206
11507
137
Books: other rarities
1930 Dr. Cholnoky Jenő: A napsugár diadala, Singer és Wolfner Kiadó, Bp., 107 képpel és 67 ábrával, szép állapotban
397872
11508
137
Books: other rarities
Gundel Károly - Reichardt györgy: A felszolgálás kézikönyve, Klein nyomda Karcag 1938 (ragasztott papírkötés) 398712
11509
137
Books: other rarities
Komjáthy Aladár: Csodák és kínok - Versek, Singer és Wolfner, Első kiadás! Klaudy István ex librisével. Gerinc sérült
397365
11510
137
Books: other rarities
Carl Toldt: Anatomischer Atlas mit Röntgenbilder, Urban & Schwarzenberg, Wien 1911, IV. kötet, Kiadói, egészvászon kötésben (szép állapotban) / nice condition
398449
11511
137
Books: other rarities
1933-34 Otthonunk kézimunka magazin egy évnyi száma keménykötésben 397860
11512
137
Books: other rarities
A malomipar technológiája 130p és Malomipari ábragyűjtemény, Budapest 1937 398638
11513
137
Books: other rarities
Beethowen: Országos zeneünnepély (lexikon), Egytemi nyomda, 1927, 96p. számos képpel (gerinc kissé sérült)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF