Foto Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
395798
11164
137
Photo
Féner Tamás (1938): Udvar, filctollal jelzett 23x31 cm 395795
11165
137
14000
Photo
Féner Tamás (1938): Róma, filctollal jelzett 23x31 cm 395793
11166
137
Photo
Féner Tamás (1938): Kupola, filctollal jelzett 23x31 cm (egy sarkánál apró sérülés) 396290
11167
137
Photo
Féner Tamás (1938): Szaxofonos; filctollal jelzett vintage fotó 10x15 cm + hozzá Féner nyomással karton-szövet téka
395819
11168
137
Photo
Féner Tamás (1938): Segesdy György szobrász, filctollal jelzett vintage fotó 10x15 cm
395825
11169
137
Photo
Féner Tamás (1938): Filctollal jelzett vintage fotó 10x15 cm
395822
11170
137
Photo
395820
11171
137
Photo
Féner Tamás (1938): Karafiáth Orsolya költő, filctollal jelzett 10x15 cm 395821
11172
137
Photo
Féner Tamás (1938): Filctollal jelzett 10x15 cm 397875
11173
137
Photo
Kankowszky Tamás: Magyar művészfotók, New York 1946. 96p
397526
11174
137
Photo
cca 1900 Érsekújvár Andrási dohánygyár: finom pipadohány csomagolása nagyalakú fotó (kis kopással)/ Nové Zamky tabac-factory photo 25x19 cm 397512
11175
137
Photo
cca 1896 Tablófotó millenniumi címeres országzászlóval 27x20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF