Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
390042
137
Andrássy Kúrta János: Huszárék bora, linómetszet fakeretben 13x18 cm 395534
10001
137
Bálint Ádám (1957): "Inszekt" rézkarc-papír, jelzett I/3, 56x38cm
390041
10002
137
1954 Csanády: Illusztráció, fametszet, jelzett 20x20 cm 395520
10003
137
Csanády András (1929): 6 db linómetszet-papír, jelzett, néhányon a művész saját kézzel írt üdvözlő soraival 11x16 cm 397191
10004
137
50000
Csernus Tibor: (1927-2007): Férfi akt; ceruza-papír, jelzett, keretben 23x32 cm
398732
10005
137
~1930 Dallos Hanna Mi atyánk sorozat tíz fametszet Kir. Magy. Egyetemi Nyomda 385175
10006
137
Derkovits Gyula: 1514. 12 fametszet-reprodukció Bálint György előszavával. Teljes mappa 47x47 cm 397894
10007
137
1926 3 db Espoir Etienne akvarell-papír: Párbaj, Költészet, Burleszk, mind jelzett, 21x30 cm
390074
10008
137
Gáspár L.: Akt, fekete és barna tus, jelzett, aranyszínű keretben 21x27 cm 395554
10009
137
32000
Jakab Zoltán (1883-1919): Cigánytanya, olaj-karton, jelzett, keretben 62x48 cm
390069
10010
137
Josephina Fekete: Épületek, akvarell és tus- vegyes technika, jelzett 40x30 cm
395294
10011
137
26000
Kádár György (1912-2002): Cím nélkül, vegyes technika-papír, jelzett, keretben 52x35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF