Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
444974
156
489462
10001
156
1976 Almássy Aladár (1945-): Fecskét vitt alábán, színezett rézkarc, papír, üvegezett igényes fakeretben, jó állapotban 46x51cm
489449
10002
156
Almássy Aladár (1945-): Vizsgametszet, rézkarc, papír, üvegezett keretben 46x51cm
480470
10003
156
Balás Attila, Sipeki (1906-1976): Erdő, olaj-vászon, jelzett, 2 helyen javított, 55x45cm
480473
10004
156
Balás Attila, Sipeki (1906-1976): Önarckép, olaj-karton, keretben 30x40cm
333892
10005
156
481493
10006
156
1977 Bordás Ferenc kiállítási katalógusa teljes műjegyzékkel, dedikált példány
481489
10007
156
1974 Borge Elwi Carlson: Exlibris I Faerger - 6db eredeti ex librisszel, dedikált példány
477786
10008
156
Borsos Miklós (1906-1990): Z. Ruthner Mária ex libris 7x10cm
427212
10009
156
Czinke Ferenc (1926-2000): Választás 1947-ben, rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben 32x43 cm
400085
10010
156
40000
467901
10011
156
Csík János (1975): Női arc, akril, karton, jelzett, keretben 90x70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF