Judaica Zahl der Lose: 15
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
491532
11300
156
Judaica
1944 Zsidó M. kir. 109/33 tábori munkásszázadi levelek, levelezőlapok, fényképek 488458
11301
156
Judaica
1892 Zsidó imakönyv, Lővi és Fia Könyvkereskedés, Bp., Király utca, megviselt állapotban 487082
11302
156
Judaica
Mákzór Imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. Második kötet, Schlesinger József kiadása, Bp., fordította Schön József kiadói vászon kötés, gerinc sérült
455044
11303
156
Judaica
433866
11304
156
Judaica
Munkácsi Ernő: Könyvek és kövek, Bp., 1944 Libanon (szétvált kötés)
455054
11305
156
Judaica
472702
11306
156
Judaica
1943 Kisegítő Munka Százados katona zsoldkönyve. (viharvert) / Jewish military work regiment member`s id.
457136
11307
156
Judaica
1939 A Dévaványai Aut. Orth. Izraelita hitközség által Budapestre küldött 4 db kézzel készített házassági és születési anyakönyvi kivonat + 1 nyomtatott, levélben 481081
11308
156
Judaica
cca 1860 Régi Héber imakönyv kopott bőr borítással / Old Hebrew prayer-book in leather cover
473609
11309
156
1500
Judaica
Izraeli fásítási adománybélyegek (Keren Kayemeth Leisrael) 14 db + kisív berakóban
423556
11310
156
Judaica
Salom Asch: Apostol, Bp., 1946 Káldor György, félvászon kötés, laza gerinc
491517
11311
156
Judaica
1940 Tiszafüredi Ker. Rabbiság által kiállított nemleges bizonyítvány hiteles másolata Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF