https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 24

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Jurij Szemjonov: Szibéria meghódítása, 26 képpel és 2 térképpel. Athenaeum, egészvászon kötésben
11537.

Jurij Szemjonov: Szibéria meghódítása, 26 képpel és 2 térképpel. Athenaeum, egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,11
EUR
,
2,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Budapest gyógyfürdői és fürdői. Bp., 1980, Panoráma. Gazdagon illusztrált
11538.

Budapest gyógyfürdői és fürdői. Bp., 1980, Panoráma. Gazdagon illusztrált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,32
EUR
,
6,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Magyar Földrajzi Társaság könyvtára Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben számos képpel. átdg. Halász Gyula, Lampel R. 1908, (fél körkép hiányzik)
11539.

Magyar Földrajzi Társaság könyvtára Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben számos képpel. átdg. Halász Gyula, Lampel R. 1908, (fél körkép hiányzik)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
EUR
,
5,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Részletes Magyar útikalauzok: Thirring-Vigyázó: Magas-Tátra. Turistaság és Alpinizmus 1931. Sok térképpel
11540.

Részletes Magyar útikalauzok: Thirring-Vigyázó: Magas-Tátra. Turistaság és Alpinizmus 1931. Sok térképpel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
EUR
,
17,14
USD
Zahl der Gebote:
0
1946-1982 4 db könyv Belső Ázsiáról: Szibéria hőse, Romvárosok a sivatagban, Napfényes Mongólia, Mit kell tudni Mongóliáról?
11541.

1946-1982 4 db könyv Belső Ázsiáról: Szibéria hőse, Romvárosok a sivatagban, Napfényes Mongólia, Mit kell tudni Mongóliáról?

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,11
EUR
,
2,29
USD
Zahl der Gebote:
0
1908 Dr. Gáspár Ferencz: Ausztrália Csendes-óceáni szigetek, Japánország, Khina, Szibiria V. kötet, Singer és Wolfner Kiadó, Bp., 158 képpel és 13 melléklettel, kiadói dombornyomott vászonkötésben, gerince sérült
11542.

1908 Dr. Gáspár Ferencz: Ausztrália Csendes-óceáni szigetek, Japánország, Khina, Szibiria V. kötet, Singer és Wolfner Kiadó, Bp., 158 képpel és 13 melléklettel, kiadói dombornyomott vászonkötésben, gerince sérült

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,37
EUR
,
8,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Dercsényi Balázs: Magyar kastélyok, Officina Nova 1990. - dekoratív képes album
11543.

Dercsényi Balázs: Magyar kastélyok, Officina Nova 1990. - dekoratív képes album

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,21
EUR
,
4,57
USD
Zahl der Gebote:
0
Kopp Jenő A háromszázéves Pesti Papnövelde. Bp., 1948, Központi papnevelő Intézet. Stephaneum ny.
11544.

Kopp Jenő A háromszázéves Pesti Papnövelde. Bp., 1948, Központi papnevelő Intézet. Stephaneum ny.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
EUR
,
8,57
USD
Zahl der Gebote:
0
Az Újpesti egyházak és felekezetek története 1830-1995. Képekkel 115p.
11545.

Az Újpesti egyházak és felekezetek története 1830-1995. Képekkel 115p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,16
EUR
,
3,43
USD
Zahl der Gebote:
0
Bergman, Stern: Kamcsatka ősnépei vadállatai és tűzhelyei között. Ford. Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel 1 térképpel. Festett, aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. II. kiadás
11546.

Bergman, Stern: Kamcsatka ősnépei vadállatai és tűzhelyei között. Ford. Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel 1 térképpel. Festett, aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. II. kiadás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
EUR
,
5,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Salvador de Madariaga: Columbus Kristóf. Ford György Tamás, Bp., Athenaeum. Aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban
11547.

Salvador de Madariaga: Columbus Kristóf. Ford György Tamás, Bp., Athenaeum. Aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
EUR
,
2,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Pesterzsébet és Soroksár (Budapest XX. kerület) múltja és jelene. képekkel szerk.: Lakatos Ernő, Lukács Mátyás, Nagy Ernő, Sütő Anna. Bp. 1972. XX. ker Tanács. Csak 2000 pld. 445p.
11548.

Pesterzsébet és Soroksár (Budapest XX. kerület) múltja és jelene. képekkel szerk.: Lakatos Ernő, Lukács Mátyás, Nagy Ernő, Sütő Anna. Bp. 1972. XX. ker Tanács. Csak 2000 pld. 445p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,74
EUR
,
5,14
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse