Zimmermann, W.F.A.: Der Erdball und seine Naturwunder. Populaires Handbuch der physischen Geographie. III. vol Berlin 1855.. litho picture and numerous wood-etchings 512p.
1892 2db francia nyelvű könyv: Arthur-Lévy: Napoléon intime, Paris, Nelson, kiadói szecessziós egészvászon kötésben. Marie Pape-Carpantier: Histoires et lecons de choses pour les enfants, Paris, Librairie Hachette, félvászon kötésben, illusztrációkkal. Mindkét könyv kötése viseltes, de belül szép állapotúak / 19th century French books in good condition
1848 Gräfliches Taschenbuch (Gothaisches Genealogisches Taschenbuch). The preface and the picture is missing. In nice full-leather binding. binding injured
1926 Japanische Kinderkunst und unser Zeichenunterricht von Richard Rothe - Japán gyermekművészetek, Bécs, kiadói félvászon kötésben, rengeteg színes képpel tűzdelve
Diezmann, Aug.: Neuer Plutarch oder Biographien und Bildnisse der berühmten Männer und Frauen aller Nationen und Stände von den ältesten bis auf unsere Zeiten. Pest. 1858 Hartleben. 15 acélmetszettel, rajtuk sok magyar hírességgel Borító nélkül, 3 lap sérült. / with 15 steel-engravings. Without cover. 2 last pages burned 240p.
Pankl, (Máté) Matthaeus: Compendium institutionum physicarum quod in usum suorum auditorum... II. Posonii 1793. Landerer 330p. + 1 kihajtható tábla. Bordázott, aranyozott gerincű félbőr kötésben. Szép állapotban