Habermann Gusztáv: Személyi adattár a szegedi polgár-családok történetéhez. Szeged, 1992, Csongrád Megyei Levéltár - Móra Ferenc Múzeum. Hibátlan állapotban
Gorzó Bertalan, Bilkei. Szatmár vármegye nemes családjai. Nagykároly, 1910. Gál Samu. 140 p. Későbbi egészvászon védőkötésben Kiváló állapotban. Ex librissel
Barna János-Sümeghy Dezső: Nemes családok Csanádvármegyében Makón, 1913. ifj. Gaál László ny. 242p. Korabeli enyhén sérült gerincű álbordás félbőr védőkötésben. Ex librissel