Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
517420
161
A. Molnár I. jelzéssel: Játszó gyermekkel. Olaj, vászon, 30x40 cm keretben
517412
10001
161
A. Molnár I. jelzéssel: Évődők. Olaj, karton, üvegezett keretben 33x29 cm
325552
10002
161
Aba Novák V. jelzéssel: Tartoria Porto olaj-farost (másolat) keretben 65x50 cm 444974
10003
161
Abonyi jelzéssel: Női akt, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24x30 cm
496330
10004
161
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976) : Vásár , rézkarc üvegezett fakeretben 48x36cm
333892
10005
161
B. Hajdu László (1926-): Lánchíd és a Mátyás-templom, olaj, vászon, jelzett, keretben, 53x43 cm
516994
10006
161
Bajor Ágost (1892-1958): Műterem Piknik, színezett rézkarc, jelzett, 11x13,5cm 516996
10007
161
Bajor Ágost (1892-1958): Oroszországi rajzaim kiállítása, rézkarc-papír, jelzett, 11x15cm 499932
10008
161
Bakányi Gyula (1955): Cím nélkül, gouache, papír. Jelzett 30x20 cm
500033
10009
161
500225
10010
161
Bakányi Gyula (1955): Leányfej, olaj, papír, hátul jelzett (15 évesen festette), 20x22 cm
496253
10011
161
A. Bartal jelzéssel: Bibliai jelenet, olaj, vászon, jelzett, 75x56 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF