Bücher: Medizin Zahl der Lose: 10
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
530470
12878
163
Books: Medical and pharmaceutical books
A nőgyógyászat kézikönyve I.-II. Orvosi Könyvkiadó Társulat 1916. Erősen sérült egészvászon kötésekben
530477
12879
163
vitéz Berde Károly: A bőr- és nemibetegségek. Bp., 1943. Studium. Gazdag képanyaggal. KIssé sérült papírkötésben
502629
12880
163
412000
12881
163
Krafft-Ebing Rikhárd: A törvényszéki elmekórtan tankönyve, Bp., 1891 MTA, Hornyánszky, félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, jó állapotban 485 p.
505649
12882
163
Dr. Vas Bernát és Dr. Gara Géza: Utmutató klinikai laboratoriumi munkálkodáshoz. Kiad. Lampel, Bp, 1894. Vászonkötésű könyv jó állapotban, ábrákkal és színes melléklettel
486314
12883
163
Benedek István: Mandragóra - Kultúrtörténeti tanulmány különös tekintettel a varázslásra és gyógyításra I.-II. Bp., 1979 Gondolat.
528974
12884
163
Tolnai: Orvos a családban I-V. kötet, Tolnai Kiadó, Bp. 1937, kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
488787
12885
163
Dr Tarján Jenő és Bertsch Mária: Angol szakszöveggyűjtemény és irodalmi szemelvények haladó orvostan- és gyógyszerészhallgatók számára. Budapest Orvostudományi Egyetem 1957. 100p.
453305
12886
163
1971 Nékám Lajosné: Régi magyar patikák, Corvina Kiadó, Bp., néhány szöveg közti fekete-fehér ábrával 505577
12887
163
Dr. Albert Schalle: A vízgyógyászat ABC-je, Bp. Arkánum, 1990
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF