Uhren Zahl der Lose: 26
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
514606
11826
163
30000
Watches
Svájci Certina márkájú automata önfelhúzós naptáros férfi karóra, eredeti sérült díszdobozban, kézikönyvvel, bizonylattal, működőképes és alig használt állapotban! Swiss Certina automatic wristwatch in original box with documents, in very good condition (box damaged)
534811
11827
163
Watches
Poljot 17 köves mechanikus óra 534810
11828
163
Watches
534808
11829
163
Watches
485851
11830
163
Watches
Bituna vízálló, anti-mágneses mechanikus karóra, naptárral / Bituna water resistant, anti-magnetic watch with calendar 485884
11831
163
Watches
Seiko quartz óra bőr szíjjal, szép állapotban, elemmel. Működik. / Seiko working watch with leather-belt
533643
11832
163
Watches
Seiko márkájú működőképes vízálló, sorszámozott automata női karóra fém szíjjal, naptárral / Seiko numbered, water resistant, automatic, working watch with calendar
533639
11833
163
1500
Watches
Kiválóan működő Rakéta 16 köves másodpercmutatós karóra szíjjal / Vintage watch. works well 533650
11834
163
Watches
Chaika márkájú működőképes női karóra 10 mikronos aranyozással / Chaika golded working watch
515677
11835
163
Watches
cca 1900 Zsebóra másodpercmutatóval, sérült porcelán számlappal , remekül jár / Vintage pocket watch with porcelain dial broken, works well 500399
11836
163
Watches
Pobeda karóra / Pobeda watch 500404
11837
163
Watches
Zaira 17 köves női mechanikus karóra szíj nélkül/ Zaira watch 17 jewelled
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF