Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 54

12508.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1939. Dante 176 egyszínű és 16 színes táblával 804p.
12509.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

1933 Richard Hamann: Művészettörténet a korai keresztény időktől napjainkig, Th. Knaur Nachf kiadása, Berlin, német nyelven, 1.110 illusztrációval és 12 színes táblával, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
12510.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

Dr. Stimakovits László: Bevezetés a művészettörténelembe. 1925, a szerző kiadása. Egészvászon kötésben, szép állapotban
12511.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,11
3,43

Csabai István: Az impresszionizmus kora. Bp, 1942, Officina. Félvászon kötésben, rengeteg fekete-fehér és színes reprodukcióval illusztrálva, jó állapotban
12512.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,11
3,43

2005 Vadas József: Stílusok és korszakok - A magyar art deco, Corvina Kiadó, Bp., rengeteg színes képpel illusztrálva
12513.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Marosi Ernő: Magyarországi Művészet 1300-1470 körül,  I-II. kötet, Bp., 1987, Akadémia Kiadó, kemény vászonkötésben, védőborítóval, rengeteg fekete-fehér illusztrációval
12514.

Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86

Németh Lajos: Magyar Művészet 1890-1919 I-II. kötet, Bp., 1981, Akadémia Kiadó, kemény vászonkötésben, védőborítóval, rengeteg fekete-fehér képpel
12515.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

Kontha Sándor: Magyar Művészet 1919-1945 I-II. kötet, Bp., 1985, Akadémia Kiadó, kemény vászonkötésben, védőborítóval, rengeteg fekete-fehér képpel
12516.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,70
6,29

Kortárs Magyar Művészeti Lexikon I-III. kötete, Bp., 1999, Enciklopédia Kiadó, mindhárom kötet igényes bőr kötésben, védőborítóval
12517.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29
9

Czakó Elemér - Györgyi Kálmán: A magyaros ízlés. Szemelvények a magyar háziipar, népművészet és iparművészet formakincséből. Bp., 1930, Könyvbarátok Szöv. (K.M. Egyetemi ny.) 220 p. Rendkívül gazdag, szövegközti képanyaggal. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Jó állapotban
12518.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

12519.

Malonyay Dezső - A magyar nép művészete. Harmadik kötet. A balatonvidéki magyar pásztornép művészete.
Bp. 1911. Franklin Festett, aranyozott, selyemrátétes (kis kopás a sarkoknál) kiadói vászonkötésben, jó állapotban.

Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
28,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF