Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
423284
12376
165
70000
Books: History
547618
12377
165
Books: History
Hóman-Szekfű: Magyar történet I-V. hasonmás kiadás Maecenas Kiadó, 1990. Aranyozott félbőr kötésben, kísérő tanulmánnyal, hibátlan karton tékában, hibátlan állapotban
544038
12378
165
Books: History
Kubinyi-Vahot: Magyarország és Erdély képekben I-IV. kötet 2 kötetben, Pest, 1853., Emich Gusztáv könyvnyomdája, reprint kiadás, kiadói egészvászon kötésben
547715
12379
165
Books: History
Kubinyi-Vahot: Magyarország és Erdély képekben I-IV. kötet 2 kötetben, Pest, 1853., Emich Gusztáv könyvnyomdája, reprint kiadás, szép állapotban
547476
12380
165
Books: History
Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben I-III. (reprint) 1986, Európa. Aranyozott, festett egészbőr kötésben festett karton tékában, szép állapotban
547481
12381
165
Books: History
Makkai-Szász: Erdély története napjainkig I.-III. kötet. Bp., 1988 Akadémiai kiadó. Szép állapotban 547620
12382
165
Books: History
Magyarország története képekben. Bp., 1971. Gondolat.
547608
12383
165
Books: History
Száraz Miklós Gy.-Tóth Zoltán: Emléklapok a régi Magyaroszágról. Szeged, 2002. Szukits. Szép állapotban 404p.
547692
12384
165
Books: History
Gyurgyák János-Környei A. : Élet a régi Magyarországon. Bp., 2004. Osiris. 360p. Gyönyörű képanyaggal. Hibátlan állapotban 547453
12385
165
Books: History
Magyar Leveleskönyv I.-II. szerk.: H. Balázs Éva. Bp., 2001. Corvina. Aranyozott egészbőr kötésben, kartontékában, szép állapotban
547630
12386
165
Books: History
Chronica Hungarorum 1473. Magyar Helikon, 1973 Hasonmás kiadás.
546576
12387
165
50000
Books: History
Kempelen Béla: Magyar nemes családok. I.-IX. köt. Bp. 1911-1932. Grill. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, mind kiváló állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF