Bücher: Judaica Zahl der Lose: 6
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
455054
12470
165
Books: Judaica
1900 Mákzór imádságos könyv az év minden napjára, Schlesinger József. Héber-magyar. Kissé laza egészvászon kötésben / German Hungarian jewish prayerbook
548639
12471
165
Books: Judaica
Blau Lajos: Zsidók és a világkultúra. Bp., 1999, Múlt és jövő. Kiadói papírkötésben, a borítón kis sérülések
548643
12472
165
Books: Judaica
Ember Mária: 100 kép. Bp., 1984, Magvető. Kiadói műbőr kötésben 546137
12473
165
Books: Judaica
Ágoston Péter: A zsidók útja. Nagyvárad, 1917. Társadalomtudományi társaság. Félvászon kötésben 546330
12474
165
Books: Judaica
Zsoldos Jenő: A romantikus zsidószemlélet irodalmunkban. Bp., 1935, Franklin-Társulat, 26p. Különlenyomat az Izraelita Magyar Irodalmi Társulat 1935. évkönyvéből. Sarkain sérült papírkötésben
473231
12475
165
1500
Books: Judaica
4db klf judaika témájú könyv: Levél egy zsidó barátomhoz, Asszonyénekek, Scheiber Sándor könyve, Az utolsó Liszaboni kabbalista
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF