Haller Albertnek a' Szent Írásban lévö igazságokról írott Levelei, ford. Szilágy Márton; Tillotson Prédikációja a' Keresztyén Vallásnak Méltóságáról. Pozsony-Kassa, 1785, Füskuti Landerer Mihály. Eredeti papírkötésben, hibátlan, szép állapotban
Murányi Miklós: A vasúti sztrájk története Bp., 1904 "Tolnai Világlap". 128 l. 14 kétoldalas t. Kiadói, festett, díszesen illusztrált, egészvászon kötésben. Gerincen kis hiba, kötés laza
Piktét Benedek (Benedict Pictet): Keresztyén erkőltsi tudomány, avagy a' szent és kegyes életnek mestersége, vol. II. Ford. Felső-Őri Fülep Gábor. Posonyban, 1788, Wéber Simon Péter költségével és betűivel. Eredeti aranyozott bőrkötésben, mely a gerincén és a szélein már erősen megkopott, belül szép állapotú