1908 Morris Rosenfeld költeményei - Gettódalok , Deutsch Zsigmond és Társa Könyvkereskedés, Bp., Freund Jenő ex librissel, márványozott lapszélekkel, kiadói aranyozott dombornyomott kötésben, apró hibákkal a sarkán
1938 Dr. Junger Mózes (1878-1944) zalaegerszegi anyakönyvvezető főrabbi Neufeld Sámuel gyógyszerésznek írott autográf levele és aláírása a rabbiság és izraelita anyakönyvi hivatal fejléces papírján, a hivatal pecsétjével
Mákzór Imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. 1. kötet. Ros Hássáná ünnepre, Schlesinger József kiadása, Bp., fordította Schön József kiadói aranyozott egészvászon kötésben (sérült gerinc )
Mákzór Imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. 4. kötet. Jóm Kippur ünnepre, Schlesinger József kiadása, Bp., fordította Schön József kiadói aranyozott egészvászon kötésben