Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 26

David & Charles Livingstone: Explorations dans lAfrique Australe et dans le bassin du Zambese depuis 1840 jusqa 1864. Paris, 1879, Librairie Hachette & Cie. Kiadói félvászon kötésben, 20 metszettel illusztrálva, Helene Lantos ex librissel, apró hibákkal / Half-linen binding, tiny faults, with 20 engravings and an ex libris
12604.

David & Charles Livingstone: Explorations dans l'Afrique Australe et dans le bassin du Zambese depuis 1840 jusq'a 1864. Paris, 1879, Librairie Hachette & Cie. Kiadói félvászon kötésben, 20 metszettel illusztrálva, Helene Lantos ex librissel, apró hibákkal /
Half-linen binding, tiny faults, with 20 engravings and an ex libris

Rufpreis:
5 000 HUF
13,16
14,29
Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína északnyugati tájain. Ford. Halász Gyula. Bp., 1934, MTA. Gazdag képanyaggal, kiadói papírkötésben. A hátsó borító levált
12605.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,16
14,29
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin Pandzsáb. Bp., Franklin. aranyozott kiadói egészvászon kötésben
12606.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,32
6,86
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Gróf Festetics Rudolf - Emberevők között: Nyolcévi csendes-óceáni hajózás a `Tolna` yachton, franciából fordította Sárosi Bella. 55 képpel és 1 térképpel. Bp, é.n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, kívül kissé megviselt, de belül jó állapotban (az első lapokon ceruzás firkákkal)
12607.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,47
10,29
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Savojai Lajos Amádé - Az Észak csillaga: Az északi sarktengeren 1899-1900, I-II. 207 kép, 24 melléklet, 2 panoráma és 3 térkép. Bp, é.n., Lampel R. Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötésben, kissé megviselt állapotban
12608.

Rufpreis:
5 400 HUF
14,21
15,43
Cholnoky Jenő - A sárkányok országából. Életképek és utirajzok Khinából. Bp., Lampel és Wodianer (gerinc javított)
12609.

Rufpreis:
2 600 HUF
6,84
7,43
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Alberto M. de Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön 100 képpel és 3 térképpel. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban (az előzéklap hiányzik)
12610.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Szavójai Lajos Amádé - Az Észak csillaga I-II. kötete. Első kiadás! Az északi sarktengeren 1899-1900, Szerkesztette Lóczy Lajos, Bp., én. Lampel Kiadó, aranyozott vászonkötésben, 207 képpel, 24 melléklettel, 2 panorámával és 3 térképpel, jó állapotban.
12611.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
K. M. Természettudományi Társulat: Stein Aurél: Romvárosok Ázsia sivatagjaiban. átdolgozta Halász Gyula. 192 képpel, 16 melléklettel, egy térképpel 1913. Gottermayer kötés
12612.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,16
14,29
Timár Szaniszló: Röptében a Nagyvilág körül. A világ kiváló városainak, tájainak és műalkotásainak fénykép-gyűjteménye. Magyarázó szöveggel. Chicago-Berlin-London-Paris, é.n. 190?, Werner Company. 256 t. (128 levélen). Közepes állapotban Kiadói, haránt alakú félvászonkötésben. 27,8×35 cm.
12613.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
Hermann Barth: Constantinopel. Berühmte Kunststätten. Konstantinápoly képes ismertető könyv. / 103 pictures. Leipzig , Berlin : Seemann, 1902. 122p.
12614.

Hermann Barth: Constantinopel. Berühmte Kunststätten. Konstantinápoly képes ismertető könyv. /
103 pictures. Leipzig , Berlin : Seemann, 1902. 122p.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
Takáts Sándor: Rajzok a török világból I.-II. kötet. Bp., 1915. MTA. 440p + 468p. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben jó állapotban
12615.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF