Szomaházy István: Az utolsó gárdista és egyéb elbeszélések (Szomaházy István munkái). Bp, 1908, Singer és Wolfner. Gottermayer-kötésben. A kötése viseltes, de belül jó állapotú
Mákzór Imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. 1. kötet. Ros Hássáná ünnepre, Schlesinger József kiadása, Bp., fordította Schön József kiadói aranyozott egészvászon kötésben (sérült gerinc )
Mákzór Imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. 1. kötet. Ros Hássáná ünnepre, Schlesinger József kiadása, Bp., fordította Schön József kiadói aranyozott egészvászon kötésben (kötéstábla elvált)
Mákzór Imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. 4. kötet. Jóm Kippur ünnepre, Schlesinger József kiadása, Bp., fordította Schön József kiadói aranyozott egészvászon kötésben