Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Ausztria Tirol és Vorarlberg. Budapest, 1890, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú aranyozott kiadói egészvászon kötésben
Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet. I.: Ősműveltség és középkori kultúra. II.: Magyar renaissance. III.: A kereszténység védőbástyája. IV.: Barokk és felvilágosodás. V.: Az új Magyarország. Bp., 1939-1942 Magy. Történelmi Társ. [Révai]. 636p. + 670p. + 664p. 658p.; 684p. Rendkívül gazdag, részben színes, egészoldalas és szövegközti képanyaggal, táblá...
Dr. Lukinich Imre: Erdély területi változásai a török hódítás korában 1541-1711. Bp., 1918, Magyar Tudományos Akadémia. Újrakötve, térképmelléklettel, jó állapotban
Szalay József-Baróti Lajos: A magyar nemzet története. IV. köt. Bp. 1895-1898, Lampel. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, festett, dombornyomott egészvászon-kötésben (gerincen kis sérülés)
Szalay József-Baróti Lajos: A magyar nemzet története. III. köt. Bp. 1895-1898, Lampel. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, festett, egészvászon-kötésben (gerincen kis sérülés)