https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Küche und Garten

Zahl der Lose: 19

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A Pesti Hírlap új szakácskönyve és 1001 jótanács a háziasszonyoknak. Bp. 1933. Légrády. 115p. Fűzve, félvászon kötésben.
1
12320.

A Pesti Hírlap új szakácskönyve és 1001 jótanács a háziasszonyoknak. Bp. 1933. Légrády. 115p. Fűzve, félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,70
EUR
,
6,29
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berlitz: Magyar konyha ínyenceknek. Svájc 1986. 144p.
1
12321.

Berlitz: Magyar konyha ínyenceknek. Svájc 1986. 144p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 2 db Dr Oetker süteményes receptfüzet
1
12322.

cca 1930 2 db Dr Oetker süteményes receptfüzet

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930 Dr Oetker süteményes receptfüzet
1
12323.

cca 1930 Dr Oetker süteményes receptfüzet

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hogyan készül a jó sütemény? Megmondja nekünk a világos fej! Dr. Oetker kiadású receptes füzetke, cca 1900, p80
1
12324.

Hogyan készül a jó sütemény? Megmondja nekünk a világos fej! Dr. Oetker kiadású receptes füzetke, cca 1900, p80

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db Dr Oetker receptfüzet
1
12325.

2 db Dr Oetker receptfüzet

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp. 1941. Budapesti Szállodások és Vendéglátók Ipartestülete. 256 p. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kissé kopott félbőr kötésben
1
12326.

Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp. 1941. Budapesti Szállodások és Vendéglátók Ipartestülete. 256 p. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kissé kopott félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,33
EUR
,
10,29
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jécsai: Szobanövények. Bp., 1938. 60p.
1
12327.

Jécsai: Szobanövények. Bp., 1938. 60p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. K.G. Lutz: Der Schmetterlingszüchter. Lebens- und Entwicklungsweise unserer einheimischen Schmetterlinge nebst einer Anleitung zur Schmetterlingszucht. Ulm 1904 J. Ebner Vlg. sok litho táblával / with many litho tables. 176p.
1
12328.

Dr. K.G. Lutz: Der Schmetterlingszüchter. Lebens- und Entwicklungsweise unserer einheimischen Schmetterlinge nebst einer Anleitung zur Schmetterlingszucht. Ulm 1904 J. Ebner Vlg. sok litho táblával / with many litho tables. 176p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 500 HUF
24,61
EUR
,
27,14
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tangl Harald: A táplálkozás, BP., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, vászon kötésben
1
12329.

Tangl Harald: A táplálkozás, BP., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, vászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Zahl der Gebote:
0
 
7db klf szakácskönyv: Sajtételek, Új szakácskönyv, Sajtok könyve, Száz szatmári parasztétel, Családi hidegkonyha, A vendég előtti étel- és italkészítés művészete, Főzzön-süssön gázzal
1
12330.

7db klf szakácskönyv: Sajtételek, Új szakácskönyv, Sajtok könyve, Száz szatmári parasztétel, Családi hidegkonyha, A vendég előtti étel- és italkészítés művészete, Főzzön-süssön gázzal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában.  Bp. én. Novák Rudolf és Tsa. 400p. 95 egyszínű képpel és 6 egyszínű táblával. Kiadói, félvászon kötésben
1
12331.

Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában.
Bp. én. Novák Rudolf és Tsa. 400p. 95 egyszínű képpel és 6 egyszínű táblával. Kiadói, félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse