A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára: Dr. Szél Tivadar: Egészségügyi statisztika orvosok és orvostanhallgatók számára. Bp., 1930, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon kötésben. A kötet felső sarkában ázás nyoma, egyébként jó állapotú
A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára: Dr. Radnai Pál: Elektrokardiographia; Dr. Grósz István: A szembetegségek physicotherapiája; Dr. Wein Dezső: Az állkapocssérülések gyógyítása; Dr. Darányi Gyula: Élelmezési táblázatok. Egybekötve. Bp., 1941, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, jó állapotban
A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára: Dr. Lovrekovich István - Dr. Tomcsik József - Dr. Lőrincz Ferenc: Bakteriológia, immunitástan parazitológia. Bp., 1935, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrált
Krafft-Ebing Rikhárd: A törvényszéki elmekórtan tankönyve, Bp., 1891 MTA, Hornyánszky, félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, jó állapotban 485 p.
Dr. Vas Bernát és Dr. Gara Géza: Utmutató klinikai laboratoriumi munkálkodáshoz. Kiad. Lampel, Bp, 1894. Vászonkötésű könyv jó állapotban, ábrákkal és színes melléklettel