Bücher: Wissenschaften Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
525756
12406
169
Books: Science
517939
12407
169
Books: Science
A műveltség könyvtára - Az élők világa: Növény és állatország. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben (réztábla hiányzik) 535997
12408
169
Books: Science
Szente József: Vezérkönyv a természetrajz tanításában népiskolai tanítók számára. Debrecen 1885. ifj Csáthy Károly. (Hornyánszky) 352p. Aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. (Kissé kopott, egy lap sérült)
476896
12409
169
Books: Science
457158
12410
169
Books: Science
Stephen-Mackenzie: Anyag és élet 32 táblával és 15 szövegképpel. M. kir. Természettudományos Társulat. Bp., 1939
486266
12411
169
Books: Science
522794
12412
169
Books: Science
1959 Csillagászati évkönyv jó állapotban
555927
12413
169
Books: Science
Völgyesi Ferenc: Hipnózis-gyógymód a szervi és lelki betegségeknél. Bp., Hyppokrates. egészvászon kötésben
523776
12414
169
Books: Science
Dr. Kovács János: Fizika polgári kereskedelmi iskolák számára. Bp., 1893 Méhner. Megviselt félvászon kötésben, illusztrált
556543
12415
169
Books: Science
Christian Ludwig Brehm: Die Naturgeschichte und Zucht der Tauben. Fotomechanischer Neudruck der Originalausgabe 1857. Leipzig, 1981, Zentralatiquariat der DDR. Reprint, aranyozott egészvászon kötésben / Reprint of the original in linen binding
534674
12416
169
Books: Science
Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. 261 p. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. (gerinc kicsit hibás)
530866
12417
169
Books: Science
Bognár Cecil: Mi és mások - a mindennapi élet lélektana. M. kir. Egyetemi nyomda. 350p. félvászon kötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF