Bücher: Wissenschaften

Zahl der Lose: 22

12406.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57

A műveltség könyvtára - Az élők világa: Növény és állatország. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben (réztábla hiányzik)
12407.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,66
5,14

Szente József: Vezérkönyv a természetrajz tanításában népiskolai tanítók számára. Debrecen 1885. ifj Csáthy Károly. (Hornyánszky) 352p. Aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. (Kissé kopott, egy lap sérült)
12408.

Rufpreis:
9 000 HUF
23,32
25,71

12409.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29

Stephen-Mackenzie: Anyag és élet 32 táblával és 15 szövegképpel. M. kir. Természettudományos Társulat. Bp., 1939
12410.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29

12411.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29

1959 Csillagászati évkönyv jó állapotban
12412.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29

Völgyesi Ferenc: Hipnózis-gyógymód a szervi és lelki betegségeknél. Bp., Hyppokrates. egészvászon kötésben
12413.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

Dr. Kovács János: Fizika polgári kereskedelmi iskolák számára. Bp., 1893 Méhner. Megviselt félvászon kötésben, illusztrált
12414.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Christian Ludwig Brehm: Die Naturgeschichte und Zucht der Tauben. Fotomechanischer Neudruck der Originalausgabe 1857. Leipzig, 1981, Zentralatiquariat der DDR. Reprint, aranyozott egészvászon kötésben /  Reprint of the original in linen binding
12415.

Christian Ludwig Brehm: Die Naturgeschichte und Zucht der Tauben. Fotomechanischer Neudruck der Originalausgabe 1857. Leipzig, 1981, Zentralatiquariat der DDR. Reprint, aranyozott egészvászon kötésben /
Reprint of the original in linen binding

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. 261 p. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. (gerinc kicsit hibás)
12416.

Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre.
Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. 261 p. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. (gerinc kicsit hibás)

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Bognár Cecil: Mi és mások - a mindennapi élet lélektana.  M. kir. Egyetemi nyomda. 350p. félvászon kötésben
12417.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF