Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
444974
169
510395
10001
169
Adam jelzéssel: Harderwyk Camp 1915 (Fogolytábor), olaj-vászon 42x28 (sérült!) 544042
10002
169
Anton Ferdinand Schaller (1773-1844) - Ignaz Lechleitner: Vecsernye, rézmetszet / Vesper, etching, 23x19cm
569765
10003
169
Aranyossy György (1944): Kolozsvári utcarészlet a piaristák templomával, rézkarc, papír, jelzett, 38/100, 23,5x30cm 512440
10004
169
Arató István (1922-2010): Rózsaszál, olaj, farost, jelzett, 11x21cm, keretben
547661
10005
169
Arató István (1922): Gödi Duna part, olaj, farost, jelzett, szép keretben, 25x29 cm
530033
10006
169
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Kalocsai leány, rézkarc-papír, jelzett, üvegezett keretben 72x32cm
530024
10007
169
Ábrahám Rafael (1929): Nagymarosi házak, rézkarc-papír, jelzett, üvegezett keretben 48,5x36,5cm 569763
10008
169
Bacski jelzéssel: Magányos folyópart, olaj, vászon, keretben, 60x80cm 542379
10009
169
Badacsonyi Sándor (1949)- Shakespeare: A vihar, 76/100 rézkarc, papír, 30×27 cm
566086
10010
169
Bajor Ágost (1892-1958): Újévi üdvözlet, rézkarc-papír, jelzett, 10,5x15,5 cm 566087
10011
169
Bajor Ágost (1892-1958): Újévi üdvözlet, rézkarc-papír, jelzett, 10x13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF