Juwelen

Zahl der Lose: 35

19000.

Rufpreis:
280 000 HUF
725,39
800,00

19001.

Rufpreis:
50 000 HUF
129,53
142,86

1866 ezüst (Ag.) boros kancsó fedél, Bécs jelzéssel, monogrammal, mesterjellel Br: 113 gr./ Antique vienna silver wine-jar-lid
19002.

1866 ezüst (Ag.) boros kancsó fedél, Bécs jelzéssel, monogrammal, mesterjellel Br: 113 gr./
Antique vienna silver wine-jar-lid

Rufpreis:
25 000 HUF
64,77
71,43

1872-1922 Ezüst (Ag) fűszertartó pár alátéttel 800-as tisztaságú pesti dianás jelzéssel és mesterjellel ellátva, a belsejében aranyozás nyomaival /  A pair of silver salts with plates, Pest "Dianakopf" hallmark (800 fineness), marks of gold plating inside, d: 6/10cm, 71+70,5gr
19003.

1872-1922 Ezüst (Ag) fűszertartó pár alátéttel 800-as tisztaságú pesti dianás jelzéssel és mesterjellel ellátva, a belsejében aranyozás nyomaival /
A pair of silver salts with plates, Pest "Dianakopf" hallmark (800 fineness), marks of gold plating inside, d: 6/10cm, 71+70,5gr

Rufpreis:
26 000 HUF
67,36
74,29

cca 1900 Duplafedelű, 15 köves svájci ezüst (Ag) zsebóra porcelán számlappal, másodpercmutatóval, a fedelén elegáns díszítéssel. A fedélen alig látható sérülések, tisztításra szorul /  Swiss, silver hunter-case pocket watch, 15 rubis, porcelain dial, with faults on case. Needs cleaning. Br: 107,8gr
19004.

cca 1900 Duplafedelű, 15 köves svájci ezüst (Ag) zsebóra porcelán számlappal, másodpercmutatóval, a fedelén elegáns díszítéssel. A fedélen alig látható sérülések, tisztításra szorul /
Swiss, silver hunter-case pocket watch, 15 rubis, porcelain dial, with faults on case. Needs cleaning. Br: 107,8gr

Rufpreis:
20 000 HUF
51,81
57,14

Ezüst (Ag) síp-medál indadíszítéssel /  Silver pipe medallion 5cm, 8gr
19005.

Ezüst (Ag) síp-medál indadíszítéssel /
Silver pipe medallion 5cm, 8gr

Rufpreis:
2 500 HUF
6,48
7,14

Ezüst (Ag) gyűrű vésett spirál díszítéssel /  Silver ring, size: 54, 1,8gr
19006.

Ezüst (Ag) gyűrű vésett spirál díszítéssel /
Silver ring, size: 54, 1,8gr

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29

Malac formájú, 925-ös tisztaságú, jelzett ezüst (Ag) kulcstartó, húsipari dolgozók kapták /  Silver key-holder, 30gr
19007.

Malac formájú, 925-ös tisztaságú, jelzett ezüst (Ag) kulcstartó, húsipari dolgozók kapták /
Silver key-holder, 30gr

Rufpreis:
9 000 HUF
23,32
25,71

1867-1872 Ezüst (Ag) gyűrű hiányzó kővel /  Antique silver ring without stone, 1,5gr, size: 51
19008.

1867-1872 Ezüst (Ag) gyűrű hiányzó kővel /
Antique silver ring without stone, 1,5gr, size: 51

Rufpreis:
1 400 HUF
3,63
4,00

Antik ezüst (Ag) mandzsettagomb pár családi címerrel / Pair of silver cufflink 11,4gr
19009.

Antik ezüst (Ag) mandzsettagomb pár családi címerrel /
Pair of silver cufflink 11,4gr

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

2db ezüst (Ag) lánc (sérült) /  Silver necklaces with fault, 11,5gr
19010.

2db ezüst (Ag) lánc (sérült) /
Silver necklaces with fault, 11,5gr

Rufpreis:
1 400 HUF
3,63
4,00

Ezüst (Ag) karkötő /  Silver bracelet, 6,1gr
19011.

Ezüst (Ag) karkötő /
Silver bracelet, 6,1gr

Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF