20212.
169. Gelaufene Fernauktion
Ungarn
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
A régi Budapest - képeslapfüzet 14 darabos akvarell sorozattal, különböző szignókkal (e.g. Dörre, Cserna) III. sorozat, borítója kissé kopott