Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 55

Pietro Bellachini Zauberkabinet. Reutlingen. 160p.
12190.

Rufpreis:
3 000 HUF

12191.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

12192.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

12193.

Euripides' dramas in German, linen binding

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyirő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Festett halina (!) kötésben, szép állapotban
12194.

Rufpreis:
2 800 HUF

12195.

Original paper binding, nice condition

Rufpreis:
8 000 HUF

Johann Gottfried v. Herders sämmtliche Werke. Zur schönen Literatur und Kunst Bde. 3-8. Stuttgart - Tübingen, 1861-1862, J. G. Cotta'scher Verlag. Aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, jó állapotban /  Linen binding, good condition
12196.

Johann Gottfried v. Herders sämmtliche Werke. Zur schönen Literatur und Kunst Bde. 3-8. Stuttgart - Tübingen, 1861-1862, J. G. Cotta'scher Verlag. Aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, jó állapotban /
Linen binding, good condition

Rufpreis:
1 000 HUF

12197.

Rufpreis:
1 000 HUF

12198.

Rufpreis:
800 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei I-II. (Remekírók Képes Könyvtára) Bev. Ferenczi Zoltán. Magyar művészek rajzaival. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban (a 2. kötet gerince sérült, egy-két lapján ceruzás firka)
12199.

Rufpreis:
1 600 HUF

12200.

Rufpreis:
1 000 HUF

12201.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF