Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
444974
171
512440
10001
171
Arató István (1922-2010): Rózsaszál, olaj, farost, jelzett, 11x21cm, keretben 578103
10002
171
Arató Gyula (-): Budapesti látkép, linómetszet, jelzett, üvegezett keretben, 42x52cm 547661
10003
171
14000
Arató István (1922): Gödi Duna part, olaj, farost, jelzett, szép keretben, 25x29 cm 542379
10004
171
Badacsonyi Sándor (1949)- Shakespeare: A vihar, 76/100 rézkarc, papír, 30×27 cm
500033
10005
171
Bakányi Gyula (1955): Cím nélkül, gouache, papír. Jelzett 30x20 cm 500206
10006
171
500193
10007
171
Bakányi Gyula (1955): Cím nélkül, gouache, papír. 30x20 cm 558156
10008
171
Bakányi Gyula (1955): Mezsgye, szén, papír, jelzett, 21x30cm
530800
10009
171
Baky Győző (1902-1972): Szenvedő Krisztus a torinói lepel nyomán, selyemkép, jelzett, üvegezett keretben, 49x57cm
480470
10010
171
Balás Attila, Sipeki (1906-1976): Erdő, olaj-vászon, jelzett, 2 helyen javított, 55x45cm 472613
10011
171
Balás Attila, Sipeki (1906-1976): Faluvég, olaj-karton, jelzett, keretben 50x60cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF