Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 18
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
584606
12301
172
Books: Architecture, Art
Lévay Botondné - Haiman György: A Kner-nyomda, kiadványainak tükrében 1882-1944 I-II. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, a második kötetben betűminták és nyomdai díszek hasonmásaival, melléklettel
563837
12302
172
Books: Architecture, Art
Bortnyik Sándor, Hevesy Iván, Rabinovszky Máriusz szerk.: Kétezer év festészete. Dante, 1943. 5000 pld. A viseltes eredeti papírborítóval. Néhány lap kijár
583390
12303
172
Books: Architecture, Art
Kunsthistorische Bilderbogen. Zweites supplement. Leipzig 1883.
587744
12304
172
Books: Architecture, Art
Max Kleiber: Angewandte Perspektive. Leipzig 1912. 216p.
584362
12305
172
Books: Architecture, Art
Művészet. Szerk. Lyka Károly. VI. évf. Bp., 1907, Singer és Wolfner. Dombornyomott kiadói egészvászon kötésben, gerincen hibával, jó állapotban 583313
12306
172
Books: Architecture, Art
Krisztina Passuth: Lajos Tihanyi. Dresden. 1977.
565442
12307
172
Books: Architecture, Art
Munkácsy album. Corvina, 2000. Új állapotban 562399
12308
172
Books: Architecture, Art
Albrecht Dürer: Die Apokalypse. 12 metszet képét tartalmazó igényes album. Berlin 1958. 20x30 cm 550980
12309
172
Books: Architecture, Art
Szvoboda D. Gabriella: Barabás Miklós 1810-1898. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadóvállalat. Színes és fekete-fehér reprodukciókkal, szövegközti képekkel, kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval (a borító egy helyen szakadt)
563494
12310
172
Books: Architecture, Art
1938 Roma. Építészeti és művészeti album Róma nevezetességeivel, 132db tábla. Milano, Stampa C. Capello. Fűzve, papírkötésben, jó állapotban
583311
12311
172
Books: Architecture, Art
Marie Schuette: Perzsaszőnyegek - Perser Teppiche Leipzig 1935. 62p.
583652
12312
172
Books: Architecture, Art
Orsz. Magy. Képzőművészeti társulat Jubileumi 1861-1936 kiállítási katalógusa. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF