Bod Péter: Szent Irás értelmére vezérlő magyar leksikon, mellyben A Szent irásban elö-fordúló Példázolások, (Typusok) és Ábrázolások, (Emblémák) lelki értelmek szerént rövideden ki-világosíttatnak, sok dolgok a Sidó s Görög régiségekből ki-magyaráztatnak, Györben, 1746, Streibig. 23 sztl. lev. 312p. 13 sztl. lev. 1 t. (metsz.). A mű kolozsvári első, s fenti győri, második kiadása 1746-ban, c...
Klasszikus Arany Biblia. Az üdvnek ó- és ujszövetségi történelme rendszeres előadásban. I.-II. kötet Lipcse - Bp. - Bécs. 1897-1902. Herzig. 268 l. 44 t.; 270 l. 15 t. Díszes, aranyozott egészvászon kötésben. Nagyon szép példány, eredeti, kiadói papír védőtokban
A Magyarhoni protestáns egyház története. A művelt közönség számára. Szerk.: Dr. Zsilinszky Mihály. Bp., 1907. Athenaeum ny. 797p. Gazdagon illusztrált. Kiadói, aranyozott, vaknyomásos vászonkötésben. Sarkokon, gerincnél foszlások.
Munkay János: Superintendens-e vagy püspök? vagyis: A püspöki méltóság a kath. egyházban, különös tekintettel hazánkra.Esztergom, 1886, nyomatott Buzárovits Gusztávnál, felvágatlan, papírkötésben
Bangha Béla S.J.: Világnézeti válaszok. Korszerű vallási kérdések és ellenvetések megvilágítása Bp., 1940, Pázmány Péter Irodalmi Társaság, Korda ny. 246p. Kiadói félvászonkötésben.
A legyőzött király diadala - nagyböjti beszédsorozat, melyet Dr. Kanyurszky György tartott a kalocsai érseki főszékesegyházban 1879-ben, a főpásztor jóváhagyásával, nyomatott Malatin és Holmeyer érs. könyvnyomdájában, 1880, Kalocsán, papírkötés
Egyházi beszéd, melyet az újvidéki esperes-plébános Bende Imre tartott a budavári helyőrségi templomban, Budapest, 1885, Pallas Részvénytársaság nyomdája, papírkötés