Bücher: Religion

Zahl der Lose: 25

Bogaud Emil: Szent Mónika élete. Fordította: Ruschek Antal. Győr, 1894. Egyházmegyei kiadó1t. (címképmetszet) Aranyozott Gottermayer egészvászon kötésben
12228.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

Bod Péter: Szent Irás értelmére vezérlő magyar leksikon, mellyben A Szent irásban elö-fordúló Példázolások, (Typusok) és Ábrázolások, (Emblémák) lelki értelmek szerént rövideden ki-világosíttatnak, sok dolgok a Sidó s Görög régiségekből ki-magyaráztatnak,  Györben, 1746, Streibig. 23 sztl. lev. 312p. 13 sztl. lev. 1 t. (metsz.). A mű kolozsvári első, s fenti győri, második kiadása 1746-ban, csaknem egyidőben jelent meg. Korabeli, erősen hiányos félbőr kötésben. (Lapok mind jó állapotban)
12229.

Bod Péter: Szent Irás értelmére vezérlő magyar leksikon, mellyben A Szent irásban elö-fordúló Példázolások, (Typusok) és Ábrázolások, (Emblémák) lelki értelmek szerént rövideden ki-világosíttatnak, sok dolgok a Sidó s Görög régiségekből ki-magyaráztatnak,

Rufpreis:
16 000 HUF
41,45
45,71

Klasszikus Arany Biblia. Az üdvnek ó- és ujszövetségi történelme rendszeres előadásban. I.-II. kötet Lipcse - Bp. - Bécs. 1897-1902. Herzig. 268 l. 44 t.; 270 l. 15 t. Díszes, aranyozott egészvászon kötésben. Nagyon szép példány, eredeti, kiadói papír védőtokban
12230.

Rufpreis:
90 000 HUF
233,16
257,14

Makkai László: A milkói (kún) püspökség és népei. Debrecen, 1936, Pannonia Könyvnyomda, 62p. Sérült
12231.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,11
3,43

A Magyarhoni protestáns egyház története. A művelt közönség számára. Szerk.: Dr. Zsilinszky Mihály. Bp., 1907. Athenaeum ny. 797p. Gazdagon illusztrált. Kiadói, aranyozott, vaknyomásos vászonkötésben. Sarkokon, gerincnél foszlások.
12232.

A Magyarhoni protestáns egyház története. A művelt közönség számára. Szerk.: Dr. Zsilinszky Mihály.
Bp., 1907. Athenaeum ny. 797p. Gazdagon illusztrált. Kiadói, aranyozott, vaknyomásos vászonkötésben. Sarkokon, gerincnél foszlások.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Messiás I-X. ének. Klopstock után Tárkányi. Pest, 1872, Szent-István-Társulat. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, szép állapotban
12233.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Munkay János: Superintendens-e vagy püspök? vagyis: A püspöki méltóság a kath. egyházban, különös tekintettel hazánkra.Esztergom, 1886, nyomatott Buzárovits Gusztávnál, felvágatlan, papírkötésben
12234.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

1908 Emanuelle Kalender - Eucharisztikus Nemzetközi naptár, papírkötés
12235.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29

Bangha Béla S.J.: Világnézeti válaszok. Korszerű vallási kérdések és ellenvetések megvilágítása Bp., 1940, Pázmány Péter Irodalmi Társaság, Korda ny. 246p. Kiadói félvászonkötésben.
12236.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29

Dr. Hatala Péter: Mohammad élete és tana, Budapest, 1878, Lampel R. könyvkiadása, nyomatott Wodianer F.-nél, papírkötésben, kissé megviselt állapotban
12237.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

A legyőzött király diadala - nagyböjti beszédsorozat, melyet Dr. Kanyurszky György tartott a kalocsai érseki főszékesegyházban 1879-ben, a főpásztor jóváhagyásával, nyomatott Malatin és Holmeyer érs. könyvnyomdájában, 1880, Kalocsán, papírkötés
12238.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Egyházi beszéd, melyet az újvidéki esperes-plébános Bende Imre tartott a budavári helyőrségi templomban, Budapest, 1885, Pallas Részvénytársaság nyomdája, papírkötés
12239.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF