Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
550619
12332
172
561543
12333
172
Paul Teleki: Ungarns Wirtschaftslage. Bp., én. Athenaeum. 34p. Védőborításban
535996
12334
172
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I. kötet Bp; 1882. Franklin 464 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
561635
12335
172
Divald Kornél, Tarczai György: Az Árpádház szentjei. Serédi Jusztinián előszavával. Bp. 1930, Szent-István Társ. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kissé rérült gerincű kiadói egészvászon-kötésben.
582886
12336
172
Jókai Mór: A lőcsei fehér asszony. Jókai Róza rajzaival. Bp., 1886. Révai. Festett Gottermayer féle egészvászon kötésben 547842
12337
172
Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-II. Bp., 1901. Révai. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban
571955
12338
172
Zelk Zoltán: Fölforrt az ég. Bp., 1967 Magvető. Szász Endrének szóló dedikálással 583266
12339
172
Jókai Mór: Kárpáthy Zoltán. Első kiadás! Pest 1854. Emich Gusztáv 306p. (Utolsó néhány lap hibás oldalszámozással) Korabeli, hiányos gerincű papírkötésben 583261
12340
172
Jókai Mór: Egy magyar nábob. Első kiadás! Pest 1853. Irodalmi Intézet 150+163p.Korabeli, hiányos gerincű papírkötésben 530602
12341
172
14000
583333
12342
172
Batzoni Mátyás halotti beszéde. Elmondta Huszti György. Kolozsvár 1742 latin nyelvű, kötés nélkül, pár lap kijár
582907
12344
172
Karinthy Frigyes Utazás Faremidóba. (Gulliver ötödik útja). Bp., 1916. Athenaeum. 126p. Első kiadás. Félvászon kötésben, az eredeti papírborító belekötve. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF