Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
608117
12191
181
Books: Architecture, Art
Sebestyén Károly: Dramaturgia. A drámai műfajok története és elmélete. Bp., én. Athenaeum. aranyozott vaknyomott egészvászon kötésben
648839
12192
181
Books: Architecture, Art
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Budapest 1927. Királyi Egyetemi Nyomda. Szép állapotban.
580228
12193
181
Books: Architecture, Art
Walter Pater: A renaissance. Ford. Sebestyén Károly. Bp., 1913, Révai. Első kiadás. Egészvászon kötésben
647081
12194
181
Books: Architecture, Art
Il Palazzo Te di Mantova (olasz)+ 3 db mantovai prospektus.
648698
12195
181
Books: Architecture, Art
Roszner Károly: Táncjelenetek. I. sorozat. (Több nem jelent meg.) Bp., 1941, (Szerzői. - Hungária ny.). 12 t. Kiadói, aranyozott félvászon-kötésben. 648848
12196
181
Books: Architecture, Art
dr. Lázár Béla: Zichy Mihály élete és művészete. Bp.1927. Athenaeum. 646741
12197
181
Books: Architecture, Art
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Budapest 1937. Királyi Magyar Egyetem Nyomda.
649251
12198
181
Books: Architecture, Art
Arthur Dobsky: Freude an Kunst... mit 227 Bildern . Stuttgart 1912. 256p. Aranyozott egészvászon kötésben 646894
12199
181
Books: Architecture, Art
Charles Sedelmeyer: M. von Munkácsy. Sein Leben und seine künstlerische Entwicklung. Paris, 1914, Charles Sedelmeyer. Művészeti album kiadói egészvászon kötésben
646870
12200
181
Books: Architecture, Art
Gerő Ödön: Székely Bertalan. A festőnek tíz szines és több, a szöveg közé nyomtatott képével. (A Vasárnapi Újság Karácsonyi Melléklete: Magyar Remekfestők I.) Bp., 1913, Franklin. Újrakötve, vászonkötésben, jó állapotban 626116
12201
181
Books: Architecture, Art
Wickenhagen, Ernst: Kurzgefaßte Geschichte der Kunst. Baukunst, Bildnerei, Malerei, Musik Eßlingen, Neff, 1906. Szép állapotban kiadói tokkal / In very nice condition with paper case 646292
12202
181
Books: Architecture, Art
Építészettel kapcsolatos könyv tétel, Finta József: Tervek, gondok, gondolatok. K.N. Afanaszjev: Eszmék, tervek, épületek Szovjet építészet 1917-1932. Összesen: 2 db könyv Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF