Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 32

Jacques Saurin: Discours historiques, critiques, theologiques, et moraux, sur les evenemens les plus memorables du vieux et du nouveau testament. Continuez par Mr. C. S. de Beausobre, tome X. La Haye, 1739, Pierre de Hondt. Eredeti, egészbőr kötésben, a címlapon vignettával (a kötés erősen megviselt, a védő-, előzék-, és címlapon a korábbi tulajdonosok bejegyzései és pecsétjei láthatók) /  Original leather binding, vignette on title page (binding demaged, on flyleaf and title page previous owners' signatures and stamps)
12129.

Rufpreis:
14 000 HUF
36,27
40,00
12130.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71
Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. 45 arcképpel, számos térképpel és ábrával. Bp., 1925. Enciklopédia.
12131.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
Ripka Ferenc: Erzsébet királyné Gödöllőn 1867-1897. Emlékkönyv a gödöllői Erzsébet szobor leleplezése ünnepére. Bp., 1901. M. Kir. Állami nyomda. 54p. Kiadói papírkötés korabeli félvászon védőkötésben
12132.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,13
20,00
11
Móricz Miklós: Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform. (Erdélyi Férfiak Egyesülete. Jancsó Benedek Társaságának Könyvei II.) Második kiadás. Bp., 1932, Erdélyi Férfiak Egyesülete. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, 2db térképmelléklettel, jó állapotú
12133.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
12134.

Rufpreis:
15 000 HUF
38,86
42,86
12135.

Rufpreis:
70 000 HUF
181,35
200,00
12136.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
12137.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,13
20,00
Mangold Lajos: A magyarok oknyomozó történelme. 2. jav. kiadás. Bp., 1887, Franklin. 264p. Megviselt félvászon kötésben, beírásokkal
12138.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86
12139.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
Harsányi Zsolt Sacra Corona. A magyar szent korona regénye. Bp., Singer és Wolfner. Egészváaszon kötésben
12140.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF