A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át: Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Alberto M. de Agostini: Tíz esztendő a tűzföldön aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp. II. kiadás térképpel! Jó állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Stein Aurél - Nagy Sándor nyomában aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. utinapló. 89 képpel és 2 térképpel. aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.
Wilhelm von Schweden, Prinz (Prins Wilhelm av Sverige): Zwischen zwei Kontinenten. Reiseschilderung aus dem heutigen Mittelamerika. Hamburg, Uhlenhorst-Verlag Curt Brenner, (cca 1930).