Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 69

12240.

Rufpreis:
18 000 HUF
46,63
51,43
12241.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86
Ovidius Publii Ovidii Nasonis Epis-tolae heroidum. Ab omni obscoenitate purgatae cum annotationibus, et interpretatione. Ad Usum Scholarum Soc. Jesu. Tyrnaviae, 1760, Typ. Acad. Soc. Jesu. 348p. Korabeli kissé sérült egészbőr-kötésben
12242.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
Vörösmarty összes munkái V. kötet: Drámai költemények. Rendezte és jegyzetekkel kisérte: Gyulay Pál. Budapest 1885. Méhner Vilmos. Egészvászon kötésben.
12243.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57
Csiky Gergely: Spartacus. Bp., 1886 Athenaeum. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötésben
12244.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86
P. Virgilii Maronis Opera, cum interpretatione et nonnullis notis P. Caroli Ruaei Soc. Jesu. Tom I-III. (Bucolica, Georgica, Aeneidos, Exerciationibus Rhetoricis). Tyrnaviae, 1760, Typis Academicis Societ. Jesu. Eredeti félbőr kötésben, jó állapotban
12245.

Rufpreis:
26 000 HUF
67,36
74,29
Dirckinck, Joannes: Weg der Vollkommenheit; Das ist/ Weg der Reinigung/ der Erleuchtung/ der Bereinigung/ In seine Staffel oder Schritt abgetheilt: Und zu Ankreutzung der Laster/ Erwerbung der Tugenden/ Und zu immerwährender Materie des Examinis Particularis. Oder sonderbahrer Erforschung/ Kürtzlich und klaerlich beschrieben Und allen Christ- Gläubigen/ sonderlich der Vollkommenheit Geflissenen/ Zu durchwandelen vorgestellt. Köln, 1706. Noethen. in slightly damaged paper-binding
12246.

Rufpreis:
11 000 HUF
28,50
31,43
Nicolai Caussini: Tragoediae, longe praestantissimae cum actione oratoria Hermenigildus dicta. Endter 1699. Sérült egészbőr kötésben / Full leather binding damaged 384p.
12247.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,09
34,29
Mörike: Mozart prágai utazása. Bp., én. Rózsavölgyi. Aranyozott egészvászon kötésben
12248.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86
10 db könyvárverési katalógus a Honterus (9db) és a Krisztina (1db) antikvárium aukciójáról
12249.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29
12250.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,11
3,43
Dr. Gömör Béla: Ők huszonketten. Orvosok az élsportban. Budapest 2001. Saját kiadás.
12251.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF