Habsburg Birodalom / Pozsony 1790 november 15. II. Lipót pozsonyi koronázási Ag zseton (20mm/2.19g) T:2- Habsburg Monarchy / Bratislava 1790. Leopoldus II coronation Ag jeton "LEOPOLDVS II D G ROM IMP S A GER HVN BOH REX ARCHID AVSTRIAE CORONATVS POSONII XV NOV MDCCXC / PIETATE ET CONCORDIA" (20mm/2.19g) C:VF HTÉ (újkor): 879.
Csehszlovákia 1935. "Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja" Ag emlékérem dísztokban, peremén jelezve (14.78g/0.987) T:1/1- kis ph. Czechslovakia 1935. "85th anniversary - Birth of Tomas G. Masary" Ag commemorative medallion with hallmark and in orginal box (14.78g/0.987) C:UNC/AU small edge error
Kína 2010. "World Expo Shanghai" ezüstözött és aranyozott réz multikolor emlékérem (40mm) eredeti dísztokban tanúsítvánnyal T:PP China 2010. "World Expo Shanghai" silver-plated and gold-plated copper multicolour medallion in original case with certificate C:PP
Lengyelország 1983. Torun város bronz emlékplakett sorszámmal ellátva. Szign.: Opus (d=105mm) T:3 (polírozott) Poland 1983. Bronse plaque of Torun with serial number. Signed: Opus C:F (polished)
Nagy-Britannia 1937. május 12. "VI. György / Erzsébet" Ag koronázási emlékérem (15.06g) T:2 kis ph. Great Britain 12 may 1937. "George VI / Queen Elizabeth" Ag coronation medal (15.06g) C:XF small edge error
Német Birodalom ~1900. "II. Vilmos császár / Monogram" Ag emlékérem (16mm/1.2g) T:2 German Empire ~1900. "Wilhelm II / Monogram" Ag commemorative medal (16mm/1.2g) C:XF
Német 3. Birodalom 1933. "Délnémet Bajnokság Stuttgart / Délnémet Futball és Atlétikai Szövetség I. Díj" aranyozott Br plakett T:2 German Third Reich 1933. "Süddeutscher Meisterschaft Stuttgart - Süddeutscher Fussball-und Leichtathletik Verband 1. Preis" gold-plated Br plaquette C:XF
NDK 1982. "30 éves a Sport és Technológia Egyesület / Ernst Schneller" ezüstözött bronz emlékérem, dísztokban T:PP GDR 1982. "30th anniversary of the Sport and Technology Association / Ernst Schneller" silver plated commemorativel medal in original plastic box C:PP
Németország 1995. "Az NSZK atyjai" ezüstözött fém emlékérem T:PP Germany 1995. "The Fathers of the German Federal Republic" silver plated metal commemorative medallion C:PP
Németország DN. Olimpiai játékok Ag emlékérem sorozat, melyből 19.8g/0.999 (11x) + 8.4g/0.999 klf darab, díszdobozban! T:PP Germany ND. Olimpic Games commemorative medallion set with 19.8g/0.999 (11x) + 8.4g/0.999 pieces of various type in box C:PP