Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 38

12098.

Rufpreis:
26 000 HUF
67,36
74,29
12099.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
12100.

Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86
Századunk névváltoztatásai. Helytartósági és miniszteri engedéllyel megváltoztatott nevek gyűjteménye 1800-1893. Eredeti okmányok alapján összeállította a Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság egyik igazgató-választmányi tagja. Bp., 1895. Hornyánszky. 253p. Kiadói egészvászon kötésben. Ex librissel.
12101.

Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
28,57
Tiry László: Veszélyben. Bp., 1942, A szerző. 1/50 számozott példány, a szerző aláírásával (!), aranyozott egészvászon kötésben aranyozott lapszélekkel, szép állapotban
12102.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
12103.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,11
3,43
12104.

Rufpreis:
30 000 HUF
77,72
85,71
12105.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
12106.

Rufpreis:
20 000 HUF
51,81
57,14
Kósa János: II. Rákóczi György. /Magyar Életrajzok/ Bp., é.n. Franklin. 182p. Kiadói,  papírborítóban. (2 lap szenes)
12107.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29
12108.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,11
3,43
Johann Jakob Stolz: Liebe nach Paulus in Betrachtungen über I. Kor XIII. Hannover 1798. 316p. kissé sérült kötésben / binding bit damaged
12109.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,09
34,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF