Vasi, Mariano: Itinerario istruttivo di Roma o sie descrizione generale delle opere piu insigni di pittura, scultura, e architectura.... Roma 1794. I. 436p. Számos metszettel és 2 kihajtható térképpel. Korabeli, gerincén sérült papírkötésben, itt-ott ázás nyomaival és bejegyzésekkel /
With numerous engravings and two fold-out maps. In contemporary paper binding, worn on spine, with some water patches and pencilmarks
Váradi Antal: A régi Pest emlékeiből. A szerző ötvenéves írói jubileumára. Bp., Pesti könyvnyomda 1921. Félvászon kötésben (egy lap kijár egyébként szép állapotban)
Bp. 1876-1877. Weiszmann. 240p. (Belső címlap nélkül, előszó lapja kitépve, de megvan, a többi rész jó állapotban) Félvászon kötésben
In damaged paper binding
cca 1930 Itália 100 városa sorozat 27 száma, benne Pola, Fiume és Zadar is. 3 kivételével nagyon jó állapotban / Le Cento Citta D`Italia Illustrate 27 city tourist gudies with pictures. Expept for three issues, all in very good condition