Bücher: Wissenschaften

Zahl der Lose: 27

Papp Károly: A szlavóniai Daruvár hévvízű fürdő védőterülete. Bp., 1910 Földtani Intézet 47p. + kihajtható térkép
12200.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
Bilder zum Anschauungs-Unterricht für die Jugend zweiter Theil. Enthaltend 30 colorierte Blätter mit Abbildungen von Gift- und Kulturpflanzen. Stuttgart cca 1850. Schreiber &  Schill. 30 dupla-tábla kézzel színezett fametszet. A táblák nagyrészt szép állapotúak (egy kissé hiányos, 2 ragasztott). Újrakötve félvászon kötésben /  30 double-tables with colored wood-etchings. Most of the etchings are in nice condition. (Only one is scanty, two are repaired). Rebound in half-linen binding. 22x32 cm
12201.

Rufpreis:
30 000 HUF
77,72
85,71
Brehms, Alfred E.: Tierleben. 2. Band. Vögel. / Madarak. Leipzig und Wien 1891. 710p. félbőr kötésben / half-leather binding
12202.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
12203.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
Wagner, Hermann: Malerische Botanik. Schilderungen aus dem Leben der Gewächse. Populäre Vortrege über physiologische und angewandte Pflanzenkunde. Bd. I. (Aus dem Reiche des Lebens in Pflanzen-, Thier-, und Menschenwelt) Leipzig, 1872, Otto Spamer. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, számos fametszetű illusztrációval. Szép állapotban. / Vol. I. With lots of woodcut illustrations, in nice full-linen binding, good condition
12204.

Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
28,57
12205.

Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86
Varga István: Exegétika theologia vagy azok a' tudományok, melyek a' Bibliának helyesenn való megesmerésére, megértésére, és megvilágosítására tanítanak. 1. darab. Unicus! Debreczen, 1807. Csáthy György. XII. 530 l 1 sztl. Korabeli félbőr kötésben. A könyv végén 2 oldalas kézzel írt jegyzet a XIX. sz. elejéről
12206.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,09
34,29
Zimmermann Ágoston és Gusztáv: A házimacska. Bp., 1944 kir. Magyar Természettudományi Társ. 32 táblával és 170 szövegképpel. 376p. (gerinc sérült, tulajdonosi bejegyzéssel)
12207.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71
Archibald Williams: A modern bányászat. Ford. Réz Géza. Bp., 1914, Franklin-Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotú
12208.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86
Raoul Francé: Az állatok a történelemben. Bp., é.n. Dante. 32 egész oldalas és szövegközti képpel. 360p.
12209.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86
12210.

Rufpreis:
16 000 HUF
41,45
45,71
Soós Lajos: Rendszeres állattan I. 30 szövegrajzzal, Tudományos gyűjtemény, Pécs-Budapest, 1924, Danubia Kiadó, hátulján foltos egészvászon kötésben
12211.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF