Foto Zahl der Lose: 186
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
617000
11659
182
Photo
cca 1940 Horthy Miklós vitézeket avat a Margitszigeten, koronaőrökkel fotó kis sérülésekkel Szántó fotó /
Admiral Horthy on Vitéz-awarding ceremony with officers and Crown-guards photo (small faults) 23x17 cm 617044
11660
182
Photo
1943 Vadas Jenőné Salgó Jolán (1910-1978): Parasztember fotója. Jelzett 17x22 cm 617081
11661
182
Photo
1943 Vadas Ernő (1899-1962): Csángó pásztorfiú Gyimesfelsőlokon. Hátoldalt pecséttel jelzett 18x24 cm 617088
11662
182
Photo
1943 Vadas Ernő (1899-1962): Kisfaludy Sándor szobra síremléke. Hátoldalt pecséttel jelzett 18x24 cm
617083
11663
182
Photo
1943 Vadas Ernő (1899-1962): Gyilkos tó a Kis-Cohárdról nézve. Hátoldalt pecséttel jelzett 18x24 cm 617078
11664
182
Photo
1943 Vadas Ernő (1899-1962): Várrom. Hátoldalt pecséttel jelzett 18x24 cm
617115
11665
182
Photo
1943 Járai Rudolf (1913-1993): Őszi erdőben. Hátoldalt pecséttel jelzett. (Apró saroktörés) 18x24 cm
649947
11666
182
Photo
cca 1880-1920 6db keményhátú folklór fotó különféle viseletekről, különféle méretben /
Vintage photos of folk costumes in various sizes 653686
11667
182
Photo
A Mi van a tojásban c. filmből erotikus fotó 14x21 cm
653689
11668
182
Photo
cca 1970 53 db felvétel Ruttkai Éva színésznőről 653627
11669
182
Photo
1945-1946 11 db fotó a II világháború pusztításáról Csörgeő Tibor, Angelo, Szöllősy Kálmán fotóin 653714
11670
182
Photo
cca 1880 A Tabán fotó kartonra kasírozva 18x28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF