Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 255
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
654931
182
Aggerdey jelzéssel: Balerina. Olaj, farost. 34x50 cm 515172
10001
182
Amerigo Tot (1909-1984): Fésülködő nők, litográfia, jelzett, dedikált, üvegezett keretben 60x80cm 572899
10002
182
11000
628003
10003
182
Ábrahám Rafael (1929-): Angyali lebegés. Olaj, farost, jelzett, keretben 83×63 cm
654299
10004
182
Ábrahám Rafael (1929): Szántó Kovács János portréja. Rézkarc, karton, jelzett, 49,5x34,5cm
500198
10005
182
4800
500200
10006
182
4800
627982
10007
182
11000
Bakonyi Mihály (1933-): Káli tavak. Tempera, zsírkréta, karton, jelzett, üvegezett keretben 50×66 cm
620325
10008
182
40000
543887
10009
182
17000
Balogh András (1919-1992): Kislány a műteremben, olaj, műanyag lap, üvegezett keretben, 33×25 cm. Képcsarnok címke a hátoldalon.
609446
10010
182
40000
Balogh Ervin (1925-): Fény a vízen. Olaj, farost, jelzett, szép keretben 62×81 cm
455759
10011
182
Barabás jelzéssel: Cédrus, vegyes technika, keretben 120x75 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF