Militaria

Zahl der Lose: 47

1860-1916. "Koronás Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján, kardokkal" kitüntetés, fehér zománc nélküli változat, karikán Wilhelm Kunz (Bécs) jelzésével! T:2 zománchiány Hungary 1860-1916. Gold Cross of Merit with Crown, on wartime ribbon with swords, this version is without white enamelled parts. The ribbon ring with makers mark Wilhelm Kunz of Vienna! C:XF enamel missing
31011.

Rufpreis:
25 000 HUF
64,77
71,43
1866. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés mellszalagon, fémjel nélkül Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1866. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" Ag decoration on ribbon without hallmark, sign: Tautenhayn C:XF
31012.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" ezüst kitüntetés, karikán ezüst és ROZET & FISCHMEISTER WIEN jelzéssel! A kitüntetés eredeti tokjában "J. B. Bergmann Etuis & Cassetten Fabrik of Vienna VII" gyártótól T:2 az alsó keresztszáron zománclepattogzás Austro-Hungarian Monarchy 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown, on war ribbon" the suspension ring hallmarked and signed "ROZET & FISCHMEISTER WIEN" in original case of J. B. Bergmann Etuis & Cassetten Fabrik of Vienna VII C:XF the enamel part of the lower leg of the cross is slightly damaged
31013.

Rufpreis:
42 000 HUF
108,81
120,00
1869-1916. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott bronz kitüntetés, karikán Wilhelm Kunz (Bécs) jelzésével, "FJ" szignó enyhén ferdült, eredeti dísztokban, a kitüntetett katona (Küpry Jenő) eredeti adományozói okiratával, fényképeivel, fizetési kimutatásaival, iskolai dokumentumaival, útlevéllel, leckekönyvvel, halotti és más klf leveleivel! Részlet gazdag kitüntetés tétel! T:2,2- Hungary 1869-1916. Golden Cross of Merit on wartime ribbon. The ribbon ring with makers mark Wilhelm Kunz of Vienna! In original box and with personal photos, documents, letters, passport! C:XF,VF
31014.

Rufpreis:
50 000 HUF
129,53
142,86
1873. December 2. "Hadiérem" I.Ferenc József Br katonai érdemérem szalag nélkül T:2 1873. December 2. Franz Joseph Military Medal Br without ribbon C:XF
31015.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,63
4,00
1890. "Bronz Katonai Érdemérem vörös szalagon" aranyozott Br kitüntetés "HUNG" után nincs pont T:1-,2  Hungary 1890. "Bronze Militarty Order of Merit on red ribbon" gilt Br decoration, without dot after "HUNG" C:AU,XF
31016.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés T:1-,2  Hungary 1890. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon, with swords" gilt Br decoration C:AU,XF
31017.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
1893. "1849/49-iki HONVÉD / BUDAVÁR BEVÉTELE 1849. május 21. - Ennek emlékéül emelt szobor leleplezése 1893. május 21." Br kitüntetés szalag nélkül T:3,3-
31018.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br érem mellszalaggal T:1- Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces with ribbon C:AU
31019.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,63
4,00
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" mellszalag nélkül T:3 / 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces without ribbon C:F
31020.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem "Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalagon Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal Sign.: Tautenhayn C:XF
31021.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem "Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalagon Szign.: Tautenhayn T:1 Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal Sign.: Tautenhayn C:Unc
31022.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF