Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Az utolsó hatvan esztendő világpolitikai eseményei. Készült a Könyvbarátok Szövetsége számára. Bp. 1932. Második kiadás. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 371 p. Aranyozott kiadói félvászon kötésben (belső alőzéklap hiányzik)