12 000 HUF
31,83 EUR, 34,29 USD
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben.
Egykorú képek, okiratok, eredeti kézírással, ereklyék, nevezetes nyomtatványok, kiáltványok, művészi emlékek. Ezer képpel. Szerk. Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor.
Bp. 1898. Révai. 476 p. Rendkívül gazdag egész oldalas és szövegközti képanyaggal. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben Gottermayer-kötésben. Haránt alakú. Közepes állapotban