Vasi, Mariano: Itinerario istruttivo di Roma o sie descrizione generale delle opere piu insigni di pittura, scultura, e architectura.... Roma 1794. I. 436p. Számos metszettel és 2 kihajtható térképpel. Korabeli, gerincén sérült papírkötésben, itt-ott ázás nyomaival és bejegyzésekkel /
With numerous engravings and two fold-out maps. In contemporary paper binding, worn on spine, with some water patches and pencilmarks
In damaged paper binding
Dvihally Géza: Esztergom sz. királyi város. Történeti és jelenkori ismertetés. Esztergom, Buzárovits. 147p. + hirdetések + térkép. Kissé kopott papírkötésben
Tóth Ferenc, dr.: Pápa megyei város és környéke. Természeti- és emberföldrajzi tanulmány.
Pápa, 1933. Keresztény Nemzeti Ny. 87+(1)p.+1t.+1 kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Pongrácz Józsefnek dedikált példány. Kiadói papírborítóban.
Kovács Eszter: Pápa - földrajzi tanulmány. Szeged, 1939. Árpád nyomda 102p. + hozzákötve: Beke Ödön: A pápavidéki nyelvjárás - három rajzmelléklettel. Bp., 1905 Athenaeum. 72p. Szép állapotú félvászon védőkötésben, eredeti címlapok bekötve