Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 21

12209.

Rufpreis:
30 000 HUF
79,58
85,71
12210.

Rufpreis:
8 000 HUF
21,22
22,86
Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Bp., 1931, Főv. Közmunkák Tanácsa. (Athenaeum ny.) 623 l., 1 térkép (színes, kihajtható). Kiadói, aranyozott vászonkötésben (néhány lap kijár)
12211.

Rufpreis:
8 000 HUF
21,22
22,86
12212.

In damaged paper binding

Rufpreis:
6 000 HUF
15,92
17,14
12213.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,83
34,29
12214.

Rufpreis:
2 600 HUF
6,90
7,43
Dvihally Géza: Esztergom sz. királyi város. Történeti és jelenkori ismertetés. Esztergom, Buzárovits. 147p. + hirdetések + térkép. Kissé kopott papírkötésben
12215.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
Tragor Ignác: Vác története. Vác, 1929 Váci Múzeum Egylet 272p. Modern műbőr kötésben
12216.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Tóth Ferenc, dr.: Pápa megyei város és környéke. Természeti- és emberföldrajzi tanulmány. Pápa, 1933. Keresztény Nemzeti Ny. 87+(1)p.+1t.+1 kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Pongrácz Józsefnek dedikált példány. Kiadói papírborítóban.
12217.

Tóth Ferenc, dr.: Pápa megyei város és környéke. Természeti- és emberföldrajzi tanulmány.
Pápa, 1933. Keresztény Nemzeti Ny. 87+(1)p.+1t.+1 kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Pongrácz Józsefnek dedikált példány. Kiadói papírborítóban.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
Kovács Eszter: Pápa - földrajzi tanulmány. Szeged, 1939. Árpád nyomda 102p. + hozzákötve: Beke Ödön: A pápavidéki nyelvjárás - három rajzmelléklettel. Bp., 1905 Athenaeum. 72p. Szép állapotú félvászon védőkötésben, eredeti címlapok bekötve
12218.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
1939 Kassa turista kalauz 32p.
12219.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
12220.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF