Klinikai recipe könyv. Szerk. dr. Müller Vilmos. Második, bővitett kiadás. Az egyetemi klinikák, a budapesti poliklinika és a fővárosi közkórházak gyógymódjainak, rendelvényeinek gyüjteménye. Bp., é.n., Lampel-Wodianer. Kiadói, festett, szecessziós egészvászon kötésben (egy-két lap kijár)
Brencsán János: Orvosi szótár. Idegen orvosi kifejezések magyarázata. Bp., 1976, Terra; Idegen szavak szótára. Szerk. Bakos Ferenc. Bp., 1975, Terra. Egészvászon kötésben
Neue deutsche Klinik. Handwörterbuch der praktischen Medizin. Bde. III, IV, VIII, IX, XV/5. Hrsg. v. Georg u. Felix Klemperer. Berlin-Wien, 1929-1938, Urban & Schwarzenberg. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban /
Original half-leather binding, illustrated, in good condition
A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Szerk. Dr. Somogyi Béla. Szétnyitható bonctani táblával, 40 színes táblával, szövegközti ábrákkal és fotókkal. Bp., é.n., Dante. Kiadói, aranyozott, szép állapotú félbőr kötésben.