A technika világa. Szerk. Beke Manó. 738 szövegképpel és 43, részben színes műmelléklettel. Harmadik kiadás. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói, aranyozott, félbőr kötésben (néhány lap kijár)
Robert Wichard Pohl: Einführung in die Physik Bb. I: Mechanik und Akustik. 440 Abbildungen. Zweite verbesserte Auflage. Berlin, 1931, Julius Springer. Egészvászon kötésben, jó állapotú /
Linen binding, good condition
Robert Wichard Pohl: Einführung in die Physik Bb. II: Elektrizitätslehre. 393 Abbildungen. Dritte verbesserte Auflage. Berlin, 1931, Julius Springer. Egészvászon kötésben, jó állapotú (a kötésen foltok) /
Linen binding, good condition (some patches on binding)