12189.
184. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Bacskay Miklós Tivadar: Kereskedelmi vegyészet.
Bevezetés a kereskedelem és a közhasználatban előforduló összes, vegyészeti úton előállitott czikkek gyártásának titkaiba. Kereskedők, iparosok és magánosok használatára. Bp., 1898, a szerző sajátja. Korabeli, festett félvászon kötésben (a kötés kopottas és kissé meglazult)